Rozmýšľate nad výberom krbovej vložky do vášho domu, ale neviete, ktorá je pre vás tá pravá? Ponúkame široký výber moderných a exkluzívnych krbov na drevo alebo plyn. Plynové krbové vložky sú svojou exkluzivitou, funkčnosťou, spoľahlivosťou a výhrevnosťou porovnateľné s krbovými vložkami na drevo. Rozdiel je len v druhu paliva, v pohodlí zakurovania a udržiavania ohňa.

Pre ľahšie rozhodovanie sa inšpirujte napríklad aj tými, ktoré sú u našich zákazníkov najobľúbenejšie.

Krb ARGENTO/BRILANT 1050 H

Krbová vložka je výnimočná svojim unikátnym systémom spaľovania a regulácie primárneho aj sekundárneho vzduchu pomocou jedného minimalistického ovládacieho prvku. Má dvere výsuvne otvárave dohora, patentovaný systém spalinovej cesty a možnosť prívodu externého spaľovaného vzduchu. Jeho menovitý výkon je okolo 10 kW, rozsah približne od 4 do 15 kW, energetická trieda A.

GAS 850 DC True Vision

Už zo samotného názvu vyplýva, že táto plynová krbová vložka vytvára skutočný dojem pohľadu na živé horiace drevo. Keramický drevený set a imitácia uhlíkov pôsobia živo a sú realisticky umiestnené. Príjemné sálanie tepla vás zaručene zohreje a upokojí.

Krb LUNA 1000 CL / CR GAS

Rohová krbová vložka LUNA 1000 CL/CR GAS sa vďaka svojmu vzhľadu hodí do moderného interiéru, kde chcete zachovať alebo zvýrazniť vodorovné línie v priestore.  Máte možnosť výberu obloženia spaľovacej komory a dekorácie ohniska.

Krb LUNA 900 CL / CR GAS

Táto rohová krbová vložka rady LUNA s výsuvnými dverami a ohýbaným sklom má elegantné čisté prevedenie. Výkonovo je silnejšia, preto sa hodí do väčších otvorených priestorov.

GAS True Vision Rustica

Táto plynová krbová vložka je určená do väčších priestorov aj kvôli svojej veľkosti a výkonu. Presklenie bez rámu predurčuje túto vložku na zabudovanie do portálových krbov a vytvára dojem otvoreného ohniska. Vhodné je jej umiestnenie napríklad  aj v slávnostných alebo reprezentatívnych priestoroch.

Stále ste sa nerozhodli? Pozrite si našu širokú ponuku krbových vložiek alebo navštívte jeden z našich showroomov. Ochotní a odborní personál vám veľmi rád pomôže a poradí.