GAS 550 DV True Vision

PARAMETRE

Menovitý výkon

6,7 kW

Účinnosť

80,6 %

Energetická hodnota

A

Hmotnosť

120 kg

Komín

Ø130/200 mm

CHARAKTERISTIKA

Nová kolekcia krbov na plyn, ktorá navodí atmosféru ako by ste mali doma krb na drevo.

Záruka na našu krbovú vložku je 8 rokov v prípade, že je zabudovaná nami vyškoleným odborníkom. Ak máte svojho krbára, ktorý ešte nie je u nás vyškolený, nie je to žiaden problém. Stačí, keď nás nakontaktuje a vyškolenie zabezpečíme.

Cenu krbovej vložky je možné zistiť na požiadanie, a to priamo v našich showroomoch krbov v Žiline alebo Bratislave. Žiadajte individuálnu cenovú ponuku e-mailom na info@htdesign.sk.

FUNKCIE

ECO WAVE

Kto nemá rád krásne, tancujúce plamene v krbe, ktoré je možné upravovať tak, že sa spotreba môže znížiť dokonca o 50%? Všetky naše plynové krby sú teraz štandardne vybavené funkciou Eco Wave, ktorá reguluje rytmus a výšku plameňov. Pocit skutočného ohňa sa umocňuje ešte viac, keď sa mení vzhľad plameňov pričom je ešte menšia spotreba. Eco Wave zaisťuje ideálnu rovnováhu medzi útulnosťou, účinnosťou a spotrebou plynu.

ECO SWITCH

Pri krboch s veľkým výkonom ponúka funkcia Eco Switch ďalšie možnosti regulácie, pretože ak je príliš horúco, môžete vypnúť jeden alebo dva horáky bez toho, že by ste stratili príjemnú atmosféru. Ak sa po niekoľkých hodinách vyprodukuje príliš veľa tepla, vypnutím jedného alebo viacerých horákov môžete teplotu znížiť bez toho, aby ste stratili krásny vysoký plameň.

DEKORÁCIA OHNISKA
(možnosť výberu)

Drevený set verzia H1
Drevený set verzia H2

OBLOŽENIE SPAĽOVACEJ KOMORY
(možnosť výberu)

Plechové obloženie (čierne, matný efekt)
Sklené obloženie (čierne, zrkadlový efekt)

POŽIADAŤ O NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Našli ste v našej ponuke krb, o ktorý máte záujem? Napíšte nám prostredníctvom nasledujúceho formuláru a my vám vypracujeme ponuku na mieru.

ĎALŠIE KRBY Z NAŠEJ PONUKY