GAS True Vision Rustica

PARAMETRE

Účinnosť

80,3 %

Energetická hodnota

A

Hmotnosť

220-250 kg

Komín

Ø200/130 mm

CHARAKTERISTIKA

Nová kolekcia krbov na plyn, ktorá navodí atmosféru, ako by ste mali doma krb na drevo. Plynová krbová vložka určená do väčších priestorov, ktorú ponúkame v rozmeroch M / L / XL. Výmurovka ohniska a bezrámové presklenie predurčuje túto vložku na zabudovanie do portálových krbov. Veľmi vhodná do reštaurácií a reprezentatívnych priestorov.

Záruka na našu krbovú vložku je 8 rokov v prípade, že je zabudovaná nami vyškoleným odborníkom. Ak máte svojho krbára, ktorý ešte nie je u nás vyškolený, nie je to žiaden problém. Stačí, keď nás nakontaktuje a vyškolenie zabezpečíme.

Cenu krbovej vložky je možné zistiť na požiadanie, a to priamo v našich showroomoch krbov v Žiline alebo Bratislave. Žiadajte individuálnu cenovú ponuku e-mailom na info@htdesign.sk.

FUNKCIE

ECO WAVE

Kto nemá rád krásne, tancujúce plamene v krbe, ktoré je možné upravovať tak, že sa spotreba môže znížiť dokonca o 50%? Všetky naše plynové krby sú teraz štandardne vybavené funkciou Eco Wave, ktorá reguluje rytmus a výšku plameňov. Pocit skutočného ohňa sa umocňuje ešte viac, keď sa mení vzhľad plameňov pričom je ešte menšia spotreba. Eco Wave zaisťuje ideálnu rovnováhu medzi útulnosťou, účinnosťou a spotrebou plynu.

ECO SWITCH

Pri krboch s veľkým výkonom ponúka funkcia Eco Switch ďalšie možnosti regulácie, pretože ak je príliš horúco, môžete vypnúť jeden alebo dva horáky bez toho, že by ste stratili príjemnú atmosféru. Ak sa po niekoľkých hodinách vyprodukuje príliš veľa tepla, vypnutím jedného alebo viacerých horákov môžete teplotu znížiť bez toho, aby ste stratili krásny vysoký plameň.

POŽIADAŤ O NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Našli ste v našej ponuke krb, o ktorý máte záujem? Napíšte nám prostredníctvom nasledujúceho formuláru a my vám vypracujeme ponuku na mieru.

ĎALŠIE KRBY Z NAŠEJ PONUKY