Už celých 13 rokov pre našich zákazníkov prinášame produkty a služby, za ktorých kvalitou si ako správny výrobca pevne stojíme. Neustále  sa ale snažíme posúvať hranice ešte ďalej, aby sme mohli naše produkty právom nazývať  ako moderné, exkluzívne, komfortné, vyrobené na Slovensku. Kvalita ale často nestačí. Vieme, že pre našich zákazníkov je často najdôležitejší osobný kontakt s predávajúcim a jeho odborné poradenstvo. Zákazník potrebuje 100% istotu, že kúpi presne to čo potrebuje, aby to spĺňalo všetky jeho požiadavky. Vybrať ten správy krb je dosť náročné, pretože trh ponúka veľmi veľa možností ako krby na drevo s rôznymi tvarovými, výkonnostnými prevedeniami, funkciami, vlastnosťami a nájdete aj mnoho alternatív ako napríklad krby na plyn, dokonca s realistickou dekoráciou dreva.

Aj z týchto dôvodov sme sa rozhodli otvoriť vlastné krbové štúdio s produktami, aby všetci naši zákazníci mohli presne vidieť, čo kupujú, mohli popustiť uzdu fantázii a predstaviť si krb vo vlastnom  dome, či byte. Veď lepšie je raz vidieť, ako sto krát počuť.

Prvý showroom sme otvorili v Žiline a právom nesie označenie najväčší „krb“ na Slovensku, s množstvom funkčne zapojených a obstavaných krbov na drevo aj na plyn. Keďže naši zákazníci prichádzajú z celého Slovenska, jedna predajňa v Žiline nestačila a v roku 2017 prišiel na rad nový showroom v Bratislave v OC Styla-svet nábytku na Zlatých Pieskoch.

S kvalitným a odborným poradenstvom nám pomáhajú aj naši certifikovaní obchodní partneri. V súčasnosti ich je už 19. Každý z našich partnerov prešiel odborným školením-certifikátom, aby poznal kvalitu a funkčnosť našich krbov s veľkým dôrazom na bezpečnosť a správne zapojenie krbu. Pracujeme s profesionálmi, ktorým veríme a preto na všetky naše krby, namontované práve nimi, poskytujeme 8 ročnú záruku. Rovnako pre nich nie je problém celý projekt výstavby krbu realizovať na kľúč a vaše kúrenie v novom krbe, tak bude bezpečné a bezstarostné. Všetci partneri naše produkty poznajú, preto vám dokážu poskytnúť profesionálnu pomoc pri výbere, kúpe a rovnako pri prípadnom servise. Ochotne vám poradia, ktorý krb je pre vás ten pravý z hľadiska výkonu, účinnosti, spotreby, veľkosti, ale aj dizajnu či funkcií.

Ešte stále váhate?

Vybrať si kvalitný výrobok predstavuje len polovicu cesty. Druhou, nie menej dôležitou, je voľba šikovného a kvalitného krbára, ktorý projekt zabezpečí od návrhu až po jeho realizáciu, vrátane servisu. Vám už len stačí osloviť nás alebo jedného z našich certifikovaných krbárov. Takto vám vieme garantovať plnú funkčnosť a vašu maximálnu spokojnosť. S radosťou sa pustíme do vášho projektu na vysnívaný krb a spoločne prinesieme teplo do vašich domovov.

kvalitní krbári